תקנון Jewelry-Spa

תהליך מסירת התכשיט למשרדנו :

1. כל תכשיט הנמסר לידנו מקבל דף תיעוד מסודר,אשר עותק ממנו נמסר לידי הלקוח\ה כאימות לקבלת התכשיט לרשותנו.

2. בדף התיעוד מפורט מידע מקיף ככול הניתן אודות התכשיט ואופיו. עם זאת ובשל העובדה כי אין באפשרותנו לערוך בדיקת מעבדה לכל תכשיט ותכשיט הפרטים שיפורטו יהיו על בסיס החותמות שעל גבי התכשיט וסקירה כללית.כיוון שכך,בשום מקרה לא יהווה דף פירוט זה כהוכחה לחומרים האמיתיים מהם נעשה התכשיט בפועל אלה בגדר השערה בלבד.

3. jewelry-spa לא יהיה אחראי לכל פגם נסתר בתכשיט שנמסר לידנו ואשר יתגלה במהלך עבודת החידוש.

4. כל התכשיטים הנמסרים לידנו נשמרים בכספת ומבוטחים.

תהליך העבודה:

1. jewelry-spa איננו אחראי בשום דרך לאיכות של שיבוץ האבנים הנמסרות לידנו. לאור עובדה זו jewelry-spa לא תהיה אחראית לאבנים שיפלו בזמן עבודת החידוש וגם איננה מתחייבת להשיב אותן למקומן אף בתשלום.

2. jewelry-spa לא תהיה אחראית לתכשיטים שיתבררו כמצופים בדיעבד ואף איננה מתחייבת להשיב את הציפוי אפילו בתשלום.

3. מעצם הוויתו חידוש תכשיטים כרוך בשינוי פני שטח התכשיט ואף הסרת שכבה מיקרוסקופית ממנו, כיוון שכך המראה הכללי של התכשיט עשוי להיות שונה במעט מזה שנמסר.

4. אבני חן מטופלות עשויות להיות רגישות לטיפולי חידוש מסוימים, מאחר ואין לדעת עובדה זו טרם תחילת העבודה חברת jewelry-spa לא תהיה אחראית לכל נזק שיגרם לכאורה לאבן חן מטופלת בזמן החידוש.

5. תכשיטים עתיקים עשויים לאבד חלק מהמראה העתיק שלהם בתהליך החידוש באופן שלא ניתן לשיעור, משום שלא ניתן להחזיר להן את המראה העתיק שנוצר במשך עשרות שנים של ענידה חברת jewelry-spa מסירה מעצמה כל אחריות לעוגמת נפש העשויה להיווצר ממצב זה.

6. לחברת jewelry-spa עומדת הזכות הבלעדית ליידע את הלקוח\ה אודות שינוי מחיר החידוש לנוכח בעיות לא צפויות העלולות לצוץ בזמן העבודה. ללקוח עומדת הזכות לבטל את כלל העסקה.

7. לחברת jewelry-spa עומדת הזכות לבטל עסקה מסיבותיה היא טרם ביצוע העבודה בפועל, וליידע את הלקוח בהתאם מבלי לפצות את הלקוח על כל נזק שנגרם לו לכאורה מביטול העסקה.

החזרת העבודה ללקוח:

1. יש לתאם טלפונית עם משרדנו את איסוף התכשיט המחודש.

2. jewelry-spa לא תהיה אחראית לתכשיטים אשר לא ייאספו תוך 14 יום ממועד סיום העבודה.

3. לא ניתן לשחרר תכשיט שנמסר לחידוש ללא עותק דף הפירוט המקורי שנמסר ללקוח בעת קבלת התכשיט לרשותנו.

4. לא ניתן לשחרר תכשיט שנמסר לחידוש ללא תשלום מלא בעד ביצוע העבודה . ניתן לשלם באשראי או במזומן, לא ניתן לשלם בהמחאה.

5. יש לבדוק את התכשיט בעת קבלתו חזרה במשרדנו,בשל אופי מלאכת חידוש התכשיטים והניואנסים הרבים שבה, לא יתקבלו תלונות אודות איכות העבודה לאחר עזיבת משרדנו.

כללי:

1. חברת jewelry-spa מספקת ללקוחותיה ציפויי איכות מהמדרגה הראשונה. עם זאת ציפוי תכשיטים מעצם טבעם הינם דקיקים וגורלם להישחק עם הזמן, לאור עובדה זו אין אחריות כלשהי על ציפויי תכשיטים.

2. בשל תכולת הנחושת שבהם תכשיטי כסף וזהב 9 קראט נוטים להשחיר גם לאחר ההברקה היסודית ביותר,לא יתקבלו תלונות בגין כך.