אודות

אנחנו כאן עבור התכשיטים שלכם

נהוג לומר "לא כל הנוצץ זהב", אצלנו – ההפך הוא הנכון. כל תכשיטי הזהב, הכסף והפלטינה שלכם הופכים, עם המון תשומת לב ומקצועיות, למצב נוצץ. ויותר מזה – מבריקים, נקיים, מחודשים, בגוון זהב לפי בחירתכם.

JOSEPH JEWELRY-SPA ,הראשון מסוגו בישראל, כשמו כן הוא –  ספא עבור תכשיטי היוקרה שלכם. תכשיטים שנרכשו עם המון אהבה והתרגשות ובדומה לעור הפנים, לפגעי הגיל והזמן – התיישנו
וקיבלו חזות "עייפה". הברק כבר לא מה שהיה, הלכלוך הצטבר וטשטש את היופי ויתרה מכך – אתם אולי השתניתם. 

יתכן כי התכשיט שנרכש בזהב לבן כבר פחות אתם? תעדיפו, זהב אדום? אנחנו כאן על מנת להעניק לתכשיטים שלכם טיפול, כפי שלעולם לא חשבתם שיזכו לו. אנחנו לא עוד חנות תכשיטים או אתר של מכירת תכשיטים – אנחנו, כאמור, ספא.

שרות מעל הכל

לבטח תשמחו לדעת שגם התכשיטים האהובים והסנטימנטליים שלכם, יכולים לזכות בחיים חדשים וזוהרים – לרגש אתכם כמו ביום שנפגשתם. בין אם מדובר בצמיד שעבר מדור לדור,  שרשרת שרוססה בבשמים או נרטבה יתר על המידה,  טבעת שידעה ידיים עובדות ועוד ועוד –  כל תכשיט ממתכת אצילה ניתן לחידוש.

אנו דוגלים בשרות מלא בתשומת לב, שכולו ניקוי, חידוש, וציפוי תכשיטים מקצועי. בדיוק כפי שאתם מטפחים את עצמכם על מנת לחדש ולשמר את היופי שלכם.

אמינות

כעסק משפחתי קטן שחי על חיוכים של לקוחות מרוצים אנו מתגאים ברמת האמינות ללא עוררין שאנו דוגלים בה. אנו חברים באיגוד התכשיטנים בישראל ועובדים תחת קוד אמון ע"פ תקנון האיגוד.

רמה גבוהה

ספורים הם בעלי המלאכה בישראל המקדישים את כל זמנם לאומנות חידוש וגימור תכשיטים. אומנות ספציפית זו, נלמדת בצרפת ובשוויץ, על ידי בעלי מקצוע המתמחים אך ורק בתחום ייחודי זה. אנחנו חיים ונושמים את האומנות.

שירות מכל הלב

אנחנו עסק משפחתי עם ניסיון של שנים ותשוקה אמיתית למקצוע. נשמח לטפל, לפנק ולדאוג לתכשיטים שלכם במקצועיות ורגישות, להעניק לכם אותם כמו ביום שהתאהבתם בהם.

אנו פועלים על פי ערכים של איכות והוגנות

בואו להכיר אותנו מקרוב, לאפשר לתכשיטי הזהב, הכסף והפלטינה שלכם לקבל תשומת לב אמיתית ולאפשר לעצמכם – להתרגש בכל תכשיט מחדש…

נשמח לעמוד לרשותכם, לפנק את התכשיטים שלכם עד לרמת רסטורציה 
ולאפשר לקשר שלכם להמריא למחוזות חדשים. 

שוב פרפרים מאותו תליון ותיק, התרגשות מחודשת מהטבעת ששינתה את אורה מזהב לבן לצהוב, הנאה צרופה מהצמיד שנוצץ כמו ביום היוולדו,  אושר מאוזן לאוזן מאותם עגילים שאהבתם ולא חשבתם שכבר ראויים.

נשמח לטפל, לפנק ולדאוג לתכשיטים שלכם במקצועיות ורגישות,  להעניק לכם אותם כמו ביום שהתאהבתם בהם.

צרו קשר

למידע נוסף והצעת מחיר התקשרו: 053-439-0770

או השאירו פרטים:

×
דילוג לתוכן